Nová verze OptoSmart 3.0

Od uvedení první verze našeho optotypu neustále vylepšujeme a zdokonalujeme možnosti našeho přístroje. Poslední velká aktualizace přinesla unikátní funkce, které na jiných přístrojích nenajdete – dvě vyšetřovací vzdálenosti, test pro potvrzení způsobilosti řízení motorových vozidel a další podobná potvrzení.

Neustále hlídáme aktuálnost s legislativními normami a doplňujeme základní testy. Nyní přichází čas na zcela novou verzi přinášející další unikátní funkce:

Zobrazení kamery v čekárně – umožní Vám sledovat stav pacientů po očkování, nově příchozí a celkové dění v čekárně v době kdy není využíván optotyp k vyšetření.¨

 

Řazení nabídky testů – ačkoli se snažíme uspořádat testy na jednotlivých stránkách podle toho, jak se nejčastěji používají, jsme si vědomi toho, že každá ordinace má jiné potřeby, a tak vám nová verze OptoSmartu One umožní přesouvat jednotlivé položky tak, aby vyhovovaly právě vaším potřebám.

 

Přepracované vypínání – s ohledem na zkušenosti našich klientů jsme se rozhodli přepracovat funkci vypínání pro dosažení ještě lepšího zážitku z užívání vašeho přístroje.

 

Fotogalerie zobrazovaná mimo vyšetření – v okamžiku kdy není optotyp využíván k vyšetření můžete na jeho obrazovce sledovat obrázky přírody z celého světa.