Časté otázky

Jaká je životnost optotypu OptoSmart?

OptoSmart One byl od začátku koncipován jako bezúdržbové zařízení s dlouhou životností. Komponenty které využíváme jsou prověřené ve zdravotnictví a zajišťují minimální chybovost. I po skončení záruky jsme schopni zajistit rychlou opravu s minimálními náklady.

Jak řešíte reklamace?

Ačkoli je OptoSmart One téměř bezporuchový jedná se o elektronické zařízení a občas se nějaká drobnost pokazí. V takovém případě náš technik dorazí nejčastěji do následujícího pracovního dne a na místě problém vyřeší. Obvykle, ale předpokládanou poruchu vyřešíme po telefonu.

Jak dlouho může trvat případná oprava?

Přístroj je koncipován modelárně, takže všechny závady lze odstranit na místě. Technik při návštěvě případně vymění jakýkoliv díl maximálně do jedné hodiny, včetně nového nastavení a kalibrace.

Splňujete normy pro optotypy?

OptoSmart One je jediný optotyp určený pro praktické lékaře pro děti i dospělé který splňuje veškeré normy na vyšetření zraku platné i pro oftalmology.

Co se stane pokud dojde k změně norem?

V průběhu záruky 2 roky od instalace, provádíme nejen mandatorní aktualizace zdarma. Po uplynutí záruky pak za servisní poplatek na pokrytí nákladů spojených se zásahem technika

Co potřebujeme zajistit před instalací?

V ordinaci je třeba zvolit místo s minimální vyšetřovací vzdáleností 3metry s dostupnou elektrickou zásuvkou do 5 metrů od místa instalace.

Co když nevím jak vybrat správné umístění OptoSmartu One?

V takovém případě vám pomůže náš proškolený technik, který může udělat úvodní poradu přes videohovor, případně po návštěvě na místě.

Jak se dozvím o nových aktualizacích?

Našim zákazníkům v případě důležitých změn, a nových legislativních požadavků zasíláme zprávy na registrovaný email.